Oficjalny dystrybutor

Autoryzowanym przedstawicielem marki HP CELL VITARAN i na rynku polskim jest firma ODA Medical Sp. z o.o.
Spółka jest pionierem w handlu innowacyjnymi technologiami z Korei Południowej w branży medycznej oraz kosmetologicznej.

Swoją działalność w branży medycyny estetycznej i kosmetologii rozpoczęliśmy w 2014 roku. W tym też roku wprowadziliśmy na rynek polski pierwszą profesjonalną litewską linię dermokosmetyków marki ODA.

Kontynuując działalność w roku 2015 rozpoczęliśmy sprzedaż nowych marek kosmetyków i artykułów farmaceutycznych stosowanych w medycynie estetycznej oraz podpisaliśmy umowy z dostawcami produktów takich marek jak JBP, Rainbow, Revolax, Curamed, Doreme, Physiolab, PMP Peeling. Oferujemy szeroki asortyment szkoleniowy dla specjalistów z branży medycznej jak również dla kosmetologów oraz linergistów.

Oferowane przez nas produkty cechuje najwyższa jakość, bezpieczeństwo i pewność pozytywnego efektu końcowego wykonanego zabiegu.
Jako oficjalny dystrybutor na terenie Polski oferujemy innowacyjne, bezpieczne, certyfikowane produkty medyczne i rozwiązania dla profesjonalnych Klientów – lekarzy i kosmetologów, szukających wysokiej klasy narzędzi do pracy. Oferujemy produkty najwyższych standardów, co pozwala zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagającego specjalisty.